Інтерв’ю з Володимиром Кіпенем у день виборів

Голова Інституту Володимир Кіпень у день проведення місцевих виборів завітав у студію вінницької радіостанції «Місто над Бугом» для обговорення актуальних питань виборчих перегонів.

У розмові з Іриною Булгаковою мова йшла про особливості нинішньої виборчої кампанії, зростання значення виборів в органи місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації, форми і засоби ведення політичної передвиборної боротьби, зокрема про роль соціології – «чорної» і «білої». Коментувалась актуальна ситуації низької явки виборців в умовах пандемії.

Не лишилося поза увагою тема так званого «президентського опитування»: його мотивація, контекст поставлених питань і реалії проведення. Підкреслювалась сумнівна легітимність даної акції та неприйнятність з точки зору чесності виборчого процесу використання таких політтехногічних прийомів.

Крім того, в інтерв’ю було окреслено позицію щодо питання про можливі маніпуляції на виборах з використанням переселенців через отримане ними право на зміну місця голосування за місцем фактичного проживання. Наголошувалось на неправомірності нагнітання в деяких ЗМІ даної теми.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/radiomistonadbugom/videos/3691985720846360/