Новини

06.07.2020

Дослідницька команда ДІСДПА завершила анкетне опитування населення в 5 містах Донбасу – Краматорську, Маріуполі, Покровську, Сєвєродонецьку та Станиці Луганській.

05.07.2020

5 липня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу зроблено черговий крок у комплексному дослідженні за проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді». У роботі фокус-групової дискусії взяли участь мами, які мають різний досвід перебування у декретній відпустці. Надзвичайно змістовна, позитивна і конструктивна дискусія дозволила прояснити багато важливих сторін із життів «вінницьких мам» та розвіяти цілу низку стереотипів щодо потреб жінок з малими дітьми.

04.07.2020

4 липня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу зроблено черговий крок у комплексному дослідженні Інституту освітніх потреб вразливих груп за проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді». В роботі фокус-групової дискусії взяли участь учасники і учасниці АТО /ООС з Вінниччини.

01.07.2020

1 липня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу було проведено чергову фокус-групову дискусію – частину комплексного дослідження Інституту на замовлення ГО «Центр Поділля Соціум» (за підтримки DVV International). Учасниками роботи за дослідницьким проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді» стали запрошені люди після 55-60 років.

30.06.2020

Інститут підтримав заяву-звернення Міжнародної фундації виборчих систем IFES до центральних органів влади в Україні щодо занепокоєння відносно можливого пілотного проекту Інтернет-голосування під час виборів до органів місцевого самоврядування в жовтні 2020 р.

 

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), [імена інших підписантів НГО}, заявляють про своє занепокоєння щодо можливого пілотного проекту Інтернет-голосування під час виборів до органів місцевого самоврядування.

11.06.2020

Сьогодні, 11 червня, Центральна виборча комісія схвалила постанову «Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання». Це – революційний документ, який надає практичну можливість голосувати громадянам, які з різних причин не мають штампу «прописки». А таких виборців в Україні, станом на червень 2020 року,  налічується більше 1 мільйона!

11.06.2020

Сьогодні Володимир Кіпень, голова Інституту, дав старт проведенню фокус-групових дискусій в 5-ти містах Донбасу. Це наступний крок в реалізації масштабного дослідницького проекту ДІСДПА. Вивчається стан громадського активізму і відносини громадян з владою. Тема фокус-групи «Громадянське суспільство і місцева влада: взаємовідносини, проблеми, вікна можливостей».

03.03.2020

Голова Інститут Володимир Кіпень запрошений до складу Робочої групи ДонОДА по розробці нової маркетингової стратегії та бренду Донецької області. 3 березня експерт Інституту Марія Доценко долучилася до організованої Донецькою обласною державною адміністрацією за підтримки Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні зустрічі, присвяченій обговоренню нової стратегії та бренду області, що мають позитивно вплинути на її імідж, залучення національних і міжнародних інвесторів.

27.06.2020

27 червня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу було проведено фокус-групову дискусію, учасниками якої стали переселенці з Донецької і Луганської областей. Це стало продовженням роботи за дослідницьким проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді». Комплексне дослідження за проектом проводить Інститут на замовлення ГО «Центр Поділля Соціум», що виконує даний проект за підтримки DVV International.

27.06.2020

27 червня  між Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу та «Центром Поділля-Соціум» здійснено обмін договорами по реалізації дослідницького проекту щодо освітніх потреб і неформальної освіти дорослих у Вінницькій об’єднаній територіальній громаді. Проект підтриманий німецькою DVV International.

Страницы