Успішне завершення проекту “Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінниці”: Центру освіти дорослих бути

7 жовтня Голова Інституту Володимир Кіпень презентував аналітичний звіт за результатами комплексного дослідження «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих» у Вінницькій міській раді.

На події були присутні міський голова Вінниці Сергій Моргунов, його заступниця, керівники 4-х міських департаментів, громадські активісти та інші зацікавлені в посиленні освітньої спроможності міста сторони. Зокрема, керівники німецької організації DVV International, які виступали донорами проекту.

Після виголошення висновків дослідження і рекомендацій мер підтримав внесення в розроблювану Стратегію «Вінниця 2030» створення потужного міського простору для освіти дорослих. Моргунов вийшов з ініціативою поширити створення Центрів освіти дорослих на інші громади Вінничини.

Представниця ГО «Центр Поділля-Соціум», партнера ДІСДПА, Анна Моргун презентувала проект моделі майбутнього Центру освіти дорослих у Вінниці. Результатом обговорення освітніх потреб дорослих та форм їхнього задоволення стало підписання Меморандуму між мерією, DVV International і ГО «Центр Поділля-Соціум» про спільну роботу в цьому напрямі. Це подія може бути конкретним прикладом результативності прикладного аналізу проблем громади та співпраці міської влади і громадянського суспільства. Втілення ідеї створення Центру освіти дорослих зробить громаду Вінниці більш успішною і більш готовою до викликів та змін.

З основними підходами та висновками проекту можна ознайомитись тут www.isdpa.org.ua/category/publick/