Відзвітовано перед DG EAST про результати анкетування жителів Донбасу

Дослідницька команда ДІСДПА завершила анкетне опитування населення в 5 містах Донбасу – Краматорську, Маріуполі, Покровську, Сєвєродонецьку та Станиці Луганській. Анкетування проходило в рамках підтримуваного програмою USAID DGEast дослідницького проекту “ПЕА: відносини між громадянами і місцевою владою в Донецькій і Луганській областях.” Після сотні проведених глибинних інтерв’ю та серії фокус-груп проведене анкетування жителів міст Донбасу розширить бачення наявних проблем та шляхів їх розв’язання.

У зв’язку з карантинними обмеженнями був застосований комбінований метод проведення: основна частина інтерв’ю проводилася шляхом самостійного заповнення жителями міст веб-форми (CAWI), частина – шляхом F2F опитування із застосуванням як паперових (PAPI), так і планшетів (CAPI). Цільова аудиторія опитування – доросле населення старше 18 років. Вибірка – репрезентативна для населення цільових міст, із застосуванням квоти на стать і вік. Після етапу контролю і ремонту вибірки до аналізу прийнято 719 інтерв’ю. Дані репрезентативні на рівні похибки +/- 5% при довірчому інтервалі 95%.

Підготовлений презентаційний документ з описовими результатами анкетування в рамках ПЕА1_«Настрої населення Донбасу і оцінка послуг від органів місцевого самоврядування» надано для вивчення команді експертів програми «Демократичне врядування для Східної України».